Доступність посилання

17 Жовтень 2017, Київ 07:22

У Києві запрацював швидкісний трамвай


Трамваї залишили депо ще зранку, але ще протягом кількох годин не перевозили пасажирів від станції «Гната Юри» до станції «Старовокзальна»
У неділю зранку в Києві запрацював швидкісний трамвай — вид транспорту, який поєднує залізничний вокзал і станції метро з віддаленими від центру районами правого берега столиці. Щоправда, читачі сайту Радіо Свобода повідомляють, що ще протягом кількох годин трамваї не заїжджали далі від станції «Гната Юри».

Швидкісний трамвай маршрутів №1 і №3 перестав перевозити пасажирів у п’ятницю ввечері, коли внаслідок великої кількості опадів під снігом опинилися колії, а дроти електропередач стали непридатними для отримання енергії через коротке замикання. Десятки трамваїв тоді не змогли потрапити в депо.

Станом на ранок неділі вщухли сильні опади, які в Києві тривали майже дві доби. За словами першого заступника голови Київської міськдержадміністрації Олександра Мазурчака, до понеділка служби міста мають очистити всі головні вулиці від снігу, щоб люди змогли нормально потрапити на роботу.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG