Доступність посилання

18 Жовтень 2017, Київ 01:56
На Кіпрі клієнти найбільшого в країні комерційного Банку Кіпру (Τράπεζα Κύπρου, Bank of Cyprus), розмір вкладів яких перевищує сто тисяч євро, можуть втратити до 60 відсотків своїх заощаджень. Про це в суботу повідомила влада країни.

Списання коштів з рахунків назвали частиною плану з реструктуризації банків, який був розроблений у відповідь на суворі умови міжнародних кредиторів, які пообіцяли Кіпру термінову фінансову допомогу в 10 мільярдів євро.

Із заяви міністерства фінансів Кіпру також випливає, що власники великих вкладів у лівкідованому нині другому за величиною комерційному банку країни, Народному банку (Λαϊκή Τράπεζα, Cyprus Popular Bank), можуть зіткнутися навіть з більшими втратами, ніж клієнти Bank of Cyprus. Ці деталі угоди з ЄС і Міжнародним валютним фондом до суботи залишалися невідомими.

У п’ятницю президент Кіпру Нікос Анастасіадіс заявив, що Нікосії поки вдається стримувати загрозу банкрутства і що країна не має наміру виходити з єврозони в зв’язку з нинішньою банківською кризою.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG