Доступність посилання

ТОП новини

Палестинці ховали загиблих у сутичках через смерть в’язня


Силовики ісламістського руху «Хамас» влаштували символічний «похорон» Абу Хамдії у Смузі Гази в той час, як його ховали на Західному березі Йордану, 4 квітня 2013 року
Тисячі палестинців узяли сьогодні участь у похоронах двох палестинських хлопців, які загинули вчора в сутичці з ізраїльськими військовими, в їхньому рідному селі на Західному березі Йордану.

В іншому місці на Західному березі сьогодні ж із військовими почестями поховали палестинського в’язня на ім’я Абу Хамдія, який помер позавчора в ізраїльській в’язниці на рак горла. Він відбував довічне ув’язнення за спробу підірвати кав’ярню з людьми в Ізраїлі.

Військові Ізраїлю підтвердили сьогодні, що відстрілювалися вчора ввечері від юрби палестинців, яка напала на контрольно-пропускний пункт, закидаючи його пляшками з займистою сумішшю.

Під час нападу палестинців на ізраїльський КПП біля міста Хевроні, 3 квітня 2013 року
Під час нападу палестинців на ізраїльський КПП біля міста Хевроні, 3 квітня 2013 року
Ці сутички на Західному березі Йордану, викликані саме смертю Абу Хамдії, стали найбільшими на цій частині палестинських територій за багато років.

Також учора ізраїльська військова авіація вперше за кілька місяців обстрілювала цілі у Смузі Гази. За словами військових, це була відповідь на ракети, запущені звідти палестинськими радикалами по території Ізраїлю. Угруповання, яке здійснило ракетний обстріл, теж назвало його своєю відповіддю на смерть Абу Хамдії.
XS
SM
MD
LG