Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 20:06

Соціальні мережі про ймовірне членство Фаріон у КПРС

Орлиця, вибіркова люстрація і викладачка марксистсько-ленінської естетики


Оглядач Віталій Портников переконаний, що Ірині Фаріон не варто соромитись свого минулого і переписувати історію.

«Проблема Ирины Фарион, ее защитников и критиков в том, что они пытаются фальсифицировать историю в своих головах – и тогда на смену атмосфере тотального приспособленчества, царившей в советском обществе и, кстати, никуда особо не исчезнувшей из общества постсоветского – приходит эпоха тотального героизма, которой не было. И в которой вступление в КПСС было постыдным и его нужно скрывать».

Журналістка «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе запитує, чи слово «гієни» стосується всіх українців і згадала іншого відомого в Україні «орла»: «Юний Орел для нашої орлиці»

Тим часом Олександр Чаленко, редактор видання Revizor.ua, відреагував своєю фотографією з Іриною Фаріон жартівливим підписом: «Это я со своим преподавателем русского языка и марксистско-ленинской эстетики:)))»

Львів’яни, земляки Ірини Фаріон, теж не змовчали. Історик Ігор Лильо іронізує над фотографією, зробленою у 1988 році (коли Ірині Фаріон приписують вступ до КПРС), де дівчата у центрі Львова тримають портрет Сталіна.

«Може хто впізнає свою галицьку бабцю, маму чи цьоцю... Присвячую всім хто поступив в партію в 1988, але не склалось. Не сумуйте...» – написав Ігор Лильо.

БІЛЬШЕ

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG