Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура заявляє про незаконність дій сепаратистів на Луганщині


Прокуратура Луганської області розцінила як протиправні сепаратистські підбурювання на несанкціонованих мітингах, що відбулися в області в понеділок, і внесла відомості про них до реєстру досудових розслідувань, повідомила прес-служба Генеральної прокуратури.

За повідомленням, цього дня правоохоронні органи Луганщини зафіксували активність малочисельних груп невідомих громадян, що в окремих районах області без попередження та узгодження з місцевою владою та широкою громадськістю організовували і проводили несанкціоновані мітинги. Порядок денний цих зборів мав незаконний характер, заклики під час них вирізнялися антиконституційними вимогами до порушення територіальної цілісності України, в тому числі з використанням федералістських настроїв. Таким чином, самі мітинги можна було охарактеризувати як однозначно нелегітимні, заявили в Генпрокуратурі, а виступи учасників на мітингах, їхня символіка та гасла федералізації, заклики провести місцевий референдум містили яскраво виражені сепаратистські ознаки.

Генеральна прокуратура України ще раз нагадує організаторам провокаційних збіговиськ про подальші суворі наслідки подібних антидержавних кроків, наголошено в повідомленні.

У разі формулювання сепаратистських вимог і винесення рішень у документальному вигляді цим неадекватним проявам буде надано сувору правову оцінку, і такі рішення будуть без зволікання оскаржені в судовому порядку з відомими наслідками, попередила Генпрокуратура.

Дивитись коментарі (6)

XS
SM
MD
LG