Доступність посилання

ТОП новини

Меджліс вимагає розпуску «кримської самооборони»


Президія Меджлісу кримськотатарського народу вимагає від кримської влади негайного розпустити «кримську самооборону», оскільки вважає її джерелом провокацій на півострові. Про це йдеться на офіційному сайті Меджлісу.

«Президія Меджлісу в інтересах кримськотатарського народу та багатонаціонального кримського суспільства вимагає від влади вжиття заходів щодо деескалації свавілля у Криму. Першим і найнеобхіднішим кроком має стати негайний розпуск так званої кримської самооборони, що є головним джерелом свавілля та провокацій у Криму», – йдеться у заяві президії Меджлісу.

Меджліс наголошує, що упродовж останніх днів у Криму відбувається «ескалація свавілля щодо кримських татар, яке заохочує нова влада».

21 квітня бійці «кримської самооборони» увірвалися до будівлі Меджлісу, зняли встановлений на ній український прапор та встановили прапор Криму. 22 квітня під час виїзду з Криму народного депутата від «Батьківщини» Мустафи Джемілєва, була зроблена спроба вручити йому «Акт про заборону на в'їзд до Російської Федерації» до 2019 року.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG