Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 12:24
Правоохоронні органи затримали колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Про це у своєму «Фейсбуці» написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Спеціальна група кримінального розшуку МВС України затримала кілька хвилин тому Віктора Лозінського», – написав міністр. Інших подробиць він не навів.

Напередодні стало відомо, що Віктор Лозінський, засуджений у 2011 році за умисне вбивство, достроково вийшов із в’язниці. У четвер, 12 червня, прокуратура Київської області оскаржила звільнення Лозінського.

Прокуратура вважає таке рішення суду незаконним у зв’язку з тим, що у суді не доведено, що захворювання, зазначені у медичній документації відносно засудженого, становлять загрозу його життю та унеможливлюють подальше перебування у місцях позбавлення волі.

Прокуратура вважає, що виправна установа незаконно випустила засудженого, оскільки, державним обвинуваченням у визначені законом строки внесено апеляцію, відтак ухвала суду не набрала чинності.

За вказаним фактом прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження відносно посадових осіб Бориспільської виправної колонії №119 за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

16 червня 2009 року на території мисливських угідь Лозінський застрелив жителя Кіровоградської області Валерія Олійника нібито за вторгнення в його володіння. Це сталося у присутності друзів народного депутата – тодішнього прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка і тодішнього начальника Голованівського райвідділу міліції Михайла Ковальського.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі за вбивство Олійника. Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі. Вищий спеціалізований суд у цивільних і кримінальних справах пом’якшив вирок Лозинському, скоротивши термін позбавлення волі до 10 років.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагав від виконувача обов’язків Генерального прокурора терміново оскаржити рішення суду про звільнення Лозінського від відбування покарання.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG