Доступність посилання

ТОП новини

Cиловики очікують напливу бойовиків у Донецьку й Луганську, які втекли зі Слов’янська і Краматорська – Тимчук


Дмитро Тимчук,
Дмитро Тимчук,

В суботу ввечері в Донецьку та Луганську може збільшитись кількість бойовиків, які втікають з місць проведення активної фази АТО, а саме Слов'янська і Краматорська. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Луганськ і Донецьк вже на вечір цього дня будуть набиті бойовиками, що біжать, під зав’язку. Ми пам'ятаємо, як важко було відбивати у ворога невеликий Слов'янськ, повний мирних жителів. Воювати ж в обласних центрах, враховуючи величезну чисельність мирного населення, буде важче в багато разів», – написав Тимчук.

За його словами, швидко звільнити великі міста від бойовиків буде нелегко.

«Тут треба розуміти, що терористи щосили використовують цивільний транспорт – наприклад, з Краматорська вони бігли в основному легковими автомобілями, відібраними у мирного населення. Знищувати все підряд з того, що рухається дорогами, зрозуміло, ніхто не буде», – пояснив Тимчук.

Раніше влада Донецька закликала жителів міста не виходити з домівок без нагальної потреби через ймовірне накопичення бойовиків із Слов'янська і Краматорська.

Українські силовики в суботу звільнили від бойовиків Слов’янськ, захоплений тими у середині квітня. Над містом замайорів прапор України. Крім того, нині тривають бої у передмісті Донецька, поблизу аеропорту, а також в Луганській області.

Складною залишається ситуація в пунктах пропуску через державний кордон.

XS
SM
MD
LG