Доступність посилання

ТОП новини

У Порошенка розповіли про телефонну розмову з Путіним


Президент України Петро Порошенко (Л) і Росії Володимир Путін (П)
Президент України Петро Порошенко (Л) і Росії Володимир Путін (П)

Український та російський президенти обговорили координацію дій щодо підтримки режиму припинення вогню на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби адміністрації президента України у Facebook.

«Сьогодні під час робочої поїздки до Маріуполя Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Під час розмови сторони продовжили координацію дій щодо підтримки режиму припинення вогню. Глави держав також наголосили на важливості здійснення ефективного моніторингу режиму припинення вогню місією ОБСЄ», – мовиться у повідомленні.

У прес-службі адміністрації українського президента повідомили, що Порошенко та Путін домовилися про продовження діалогу.

Раніше про телефонну розмову між Петром Порошенком та Володимиром Путіним повідомила прес-служба Кремля.

5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про негайне припинення вогню з 18:00 за київським часом на сході України. Протокол має 12 пунктів і передбачає, зокрема, обмін військовополоненими, забезпечення гуманітарної допомоги, моніторинг режиму припинення вогню на кордоні.

XS
SM
MD
LG