Доступність посилання

ТОП новини

У Росії проходять місцеві вибори – в анексованому Криму відкрились всі дільниці


Агітація перед виборами в анексованому Криму
Агітація перед виборами в анексованому Криму

Всі виборчі дільниці в анексованому Криму, де проходять вибори до так званих «держрад» і «місцевих органів влади», відкрилися вчасно. Про це журналістам у Сімферополі після голосування повідомив чинний «прем’єр-міністр» Криму Сергій Аксьонов.

«Всі дільниці відкрилися на 100%, безпека повністю забезпечена. Комісії працюють у штатному режимі», – цитує Аксьонова агентство РІА «Новости».

14 вересня в анексованому Криму вперше проходять вибори за російським законодавством до так званих «держрад», а у Севастополі – до «законодавчих зборів міста». Крім того проходять «вибори» до місцевих органів влади.

На півострові 1205 виборчих дільниць, 43 з яких – тимчасові, працюватимуть з 08.00 до 20.00 за московським часом.

14 вересня місцеві і регіональні вибори проходять на всій території Російської Ферерації. У Криму вони проходять вперше з часу анексії.

Виборці у Росії обиратимуть 30 регіональних губернаторів і 14 регіональних парламентів, три мери і тисячі муніципальних асамблей, включаючи депутатів Московської міської думи.

Соціологічні опитування засвідчили, що на місцевих виборах в Росії перемагає партія «Єдина Росія» президента Володимира Путіна.

Генеральна прокуратура України заявила, що проведення виборів 14 вересня у Криму – на тимчасово окупованій території України, є спробою узурпації влади. Організаторам виборів загрожує до 10 років позбавлення волі.

16 березня за військової і політичної підтримки Російської Федерації в Криму відбувся неконституційний і не визнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними самопроголошеної кримської влади, 96,77% тих, що взяли участь у голосуванні, висловилися за приєднання Криму до Росії.

21 березня президент Росії Володимир Путін підписав закон про приєднання Криму і Севастополя до Росії на правах суб’єктів федерації.

XS
SM
MD
LG