Доступність посилання

ТОП новини

Москва вже готує п’яту колону з «гуманітарною допомогою» для Донбасу − МНС Росії


Співробітники МНС Росії почали завантаження чергової автоколони з «гуманітарною допомогою» для жителів Донбасу.

Про це російському агентству «ТАСС» повідомив заступник начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Росії Олег Воронов.

Воронов стверджує, що для жителів Донецька і Луганська планується доставити цукор і м’ясні консерви, будівельні матеріали, пальне і медикаменти.

У повідомленні наголошується, що 31 жовтня четверта автоколона МНС доставила до Донецька і Луганська «тисячу тонн гуманітарної допомоги − продукти харчування і будматеріали».

31 жовтня керівник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що в України в’їхали 76 автомобілів російського «гуманітарного конвою», більша частина якого призначена для бойовиків.
За словами Лисенка, російська сторона порушила вимоги міжнародного і українського законодавства щодо переміщення товарів гуманітарної допомоги.

До цього Росія вже тричі відправляла «гуманітарні конвої» на Донбас. Російські вантажівки перетинали кордон без згоди української влади і без супроводу представників Міжнародного комітету Червоного Хреста.
За даними РНБО, російські вантажівки з «гуманітарного конвою», повертаючись до Росії, вивозили з українських заводів на Донбасі устаткування, а також вугілля. Крім того, цими «КамАЗами» до Росії вивозили тіла убитих в Україні російських солдатів.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG