Доступність посилання

ТОП новини

РНБО: Україна не буде забезпечувати фінансування невизнаних формувань на Донбасі


Петро Порошенко і прем’єр Арсеній Яценюк на засіданні РНБО, 4 листопада 2014 року

Україна не буде забезпечувати фінансування цих невизнаних сепаратистських формувань у частині Донбасу, заявив у вівторок заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександр Литвиненко після засідання РНБО, на якому розглянули становище після сепаратистських «виборів» у захопленій ними частині Сходу України.

Водночас, сказав він, українська держава забезпечить постачання до Донецької і Луганської областей гуманітарної допомоги. «Люди, які живуть там і не змогли виїхати, не винні, що вони потрапили в цю халепу», – сказав Литвиненко.

За його словами, РНБО доручила розробити для цих частин Донбасу, наразі захоплених сепаратистами, законодавчі акти, які б урегулювали здійснення там економічної і податкової діяльності.

На початку засідання РНБО, на якому головував президент Петро Порошенко, голова держави попереджав про можливість запровадити економічні обмеження щодо угруповань «ДНР» та «ЛНР», зокрема, через те, що Україна не отримує оплати за газ і електроенергію, які постачаються на захоплені сепаратистами території.

XS
SM
MD
LG