Доступність посилання

ТОП новини

СБУ: аеропорти у Запоріжжі, Харкові й Дніпропетровську закрили через загрозу для літаків


Закриття аеропортів у Запоріжжі, Харкові й Дніпропетровську було здійснено через можливу загрозу для цивільних літаків. Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

«Рішення про закриття трьох аеропортів приймалося на підставі інформації, наданій одним із підрозділів Міністерства оборони про те, що існує небезпека для цивільних повітряних суден в зоні АТО», – зазначила вона.

Гітлянська пояснила, що ухвалили рішення здійснити попереджувальні заходи на основі отриманої інформації, що на території Донецької й Луганської областей, які на сьогодні непідконтрольні Україні, розгортаються ракетні комплекси «земля-повітря», у тому числі комплекс «Бук».

Речник СБУ зазначила, що аеропорти Харкова і Дніпропетровська вже відкрили.

Напередодні у Міноборони заявили, що три аеропорти закрили з міркувань безпеки. Речниця Міністерства оборони повідомила, що питання про закриття аеропортів перебуває поза компетенцією Міноборони, а відповідно до закону «Про боротьбу з тероризмом» відповідальною за цей напрямок роботи є Служба безпеки України.

12 грудня Державна авіаційна служба закрила всі польоти в Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя. За словами голови служби Дениса Антонюка, це було зроблено з міркувань безпеки. Однак тоді він не повідомив причин і подробиць рішення.

XS
SM
MD
LG