Доступність посилання

ТОП новини
26 листопада 2020, Київ 14:58

Росія: Навальний відмовився дотримуватися домашнього арешту


Олексій Навальний йде на акцію протесту, Москва, 30 грудня 2014

Російський опозиційний політик Олексій Навальний відмовився дотримуватися режиму домашнього арешту. У своєму блозі він повідомив, що, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом Росії, такий запобіжний захід не може використовуватися щодо нього, оскільки суд вже виніс йому вирок, який не пов’язаний з відбуванням покарання у місцях позбавлення волі.

Навальний зазначив, що він досі не отримав копії рішення суду, яку, згідно з законом, йому повинні були надати упродовж п’яти діб. Тому його адвокати не можуть оскаржити винесений Навальному обвинувальний вирок.

30 грудня Замоскворецький суд Москви визнав винними братів Навальних у розкраданні коштів компанії «Ів Роше». Олексій Навальний отримав три з половиною роки умовного позбавлення волі, а його брат Олег був засуджений до такого ж терміну у колонії загального режиму.

30 грудня в Москві на Манежній площі відбулася акція на підтримку братів Навальних. У несанкціонованій акції, за різними даними, взяли участь від півтора до п’яти тисяч людей. Поліція затримала Олексія Навального, який їхав на цю акцію, і доправила додому. Федеральна служба судових приставів (ФСВП) направила повідомлення про порушення Навальним домашнього арешту, проте суд відхилив документ, посилаючись на те, що вирок опозиціонеру вже винесено.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG