Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2018, Київ 10:19

Силовики затримали міського голову Дебальцевого Донецької області Володимира Проценка, який переховувався з липня минулого року. У повідомленні МВС, опублікованому у п’ятницю, 23 січня, мовиться, що це відбулося у Світлодарську, що на Донеччині.

«Раніше його дружина заявила, що він викрадений невідомими особами, і за її заявою було відкрито кримінальне провадження за статтею 146 Кримінального кодексу України. Однак правоохоронним органам було відомо, що він безпосередньо організовував проведення референдуму про створення «ДНР», брав участь у створенні так званої Дебальцевської народної дружини, організовував блокпости сепаратистів», – цитує сайт МВС міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Після визволення Дебальцевого від бандитів «ДНР» мер Проценко зник, імітуючи своє викрадення. Кілька днів тому він з’явився у місті Дебальцеве і заявив, що він міський голова і приступає до виконання своїх службових обов’язків. 22 січня Проценко зробив спробу дестабілізувати роботу державних установ міста, посіяти паніку серед жителів, заявивши, що місто оточене», – зазначив Аваков.

З березня 2014 року у провадженні СБУ перебуває понад 3 тисячі кримінальних справ щодо вчинення злочинів проти основ національної та громадської безпеки.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG