Доступність посилання

ТОП новини

В анексованому Криму і на півдні Росії відбуваються військові навчання


В анексованому Росією Криму відбуваються навчання російських військовослужбовців у складі бригади берегової охорони. У маневрах беруть участь близько 600 військових і 50 одиниць бойової техніки, повідомив представник російського Чорноморського флоту В’ячеслав Трухачов.

Сьогодні на півдні Росії почалися масштабні польові навчання військової розвідки і спецназу. У них задіяні близько двох тисяч військовослужбовців і понад 200 одиниць техніки. Маневри триватимуть місяць і будуть проходити на території Волгоградської області, Ставропольського краю, Чечні, Дагестану, Адигеї, Карачаєво-Черкесії та Північної Осетії.

З весни минулого року армія Росії провела кілька масштабних навчальних маневрів. У квітні біля кордонів з Україною навчання провели з’єднання Південного і Західного військових округів. Наприкінці червня президент Росії Володимир Путін оголосив раптову перевірку військ Центрального військового округу. Тоді до маневрів залучили понад 65 тисяч військовослужбовців. У вересні відбулися навчання «Схід-2014», в яких брали участь більше ніж 150 тисяч військових і близько восьми тисяч одиниць бойової техніки.

XS
SM
MD
LG