Доступність посилання

ТОП новини

Перед палацом президента Польщі відкрили виставку, присвячену Майдану


Події на майдані Незалежності в Києві, ілюстраційне фото

Президент Польщі Броніслав Коморовський урочисто відкрив фотовиставку «Майдан», яка розташована перед головним входом до президентсього палацу в центрі Варшави.

На стендах – кілька десятків фотографій, зроблених польськими фоторепортерами рік тому під час Революції гідності в Україні.

За словами Коморовського, завдяки фоторепортерам поляки мали можливість співпереживати події на Майдані разом із українцями.

«На них – розповідь про драму, смерть незвичайних людей, а також про все, що ми всім польським серцем підтримуємо, намагаємося зміцнювати, щоб допомогти Україні», – зауважив Коморовський, характеризуючи фотографії, представлені на виставці.

Участь у відкритті фотовиставки взяв Андрій Дещиця, посол України у Польщі.

«Рік тому на Майдані ми дуже сильно відчували підтримку Польщі. Польські прапори, журналісти, польські пісні...Через рік ми ще більше відчуваємо цю підтримку, бо вона ще більше нам потрібна. Рік тому вона була необхідна для підтримки боротьби за демократію, гідність, за Європейський союз, а цього року вона важлива у боротьбі за незалежність, в боротьбі з агресією», – заявив Дещиця.

Фотовиставку «Майдан» спільно підготували канцелярія польського президента та прес-клуб «Польща» . 22 лютого Броніслав Коморовський вирушить з візитом до Києва, щоб узяти участь у відзначенні першої річниці Революції гідності.

XS
SM
MD
LG