Живий блог. Європейські ігри. День 10. Україна здобула 16 золотих нагород та стала третьою у командному заліку

У Мінську завершилися ІІ Європейські ігри. Збірна України виборола 51 нагороду: 16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових нагород. Крім того, посіла третє місце у командному заліку.

18:18 30.6.2019

Отже, сьогодні, о 20.00 відбудеться церемонія закриття ІІ Європейських ігор.

А вже завтра, 1 липня, о 12.30 повертаються українські спортивні герої. Зустріч збірної України відбудеться в терміналі D аеропорту «Бориспіль».

Ми же дякуємо, що 10 днів ви були разом з Радіо Свобода. Вболівали, хвилювалися, кричали від радощів, не погоджувалися з суддівством, а головне - просто всім серцем підтримували збірну України. На цьому прощаємося. Найближчим часом чекайте на сайті Радіо Свобода всю інформацію про золотих медалістів, підсумки виступів української команди та ексклюзивні коментарі. А Живий блог готується до Токіо-2020!

Вдалих вихідних!

18:13 30.6.2019

У 2015 році України виборола 46 нагород: 8 золотих, 14 срібних та 24 бронзові. І у командному заліку посіла 8 місце!!!!

ІІ Європейські ігри ми завершуємо на ТРЕТЬОМУ місці у командному заліку, маючи 51! нагороду: 16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових нагород.

18:09 30.6.2019

Карате. Станіслав Горуна здобуває 16-те "золото" для України!!! Це щось неймовірне сьогодні!!!

17:23 30.6.2019

15-те "золото"! Аніта Серьогіна - стає чемпіонкою ІІ Європейських ігор з карате у ваговій категорії до 61 кг.

17:15 30.6.2019

Велотрек. Омніум Роман Гладиш завершує 14-м.

17:11 30.6.2019

"Срібло" у карате. Анжеліка Терлюга поступилася у фінальній сутичці болгарській соперниці.

17:07 30.6.2019

Це неймовірно! Ще одне "золото" у спортивній гімнастиці. Анастасія Бачинська за вільні вправи отримала 13.200. І це дозволило їй посісти перше місце.

17:05 30.6.2019

Тринадцяте "золото". Олег Верняєв став першим у вправах на паралельних брусах. Оцінка українця - 15.333. Срібним призером став спортсмен з Кипру, а гімнаст з Туреччини посів третє місце.

16:34 30.6.2019

Велотрек. Олена Старікова здобула срібло у гіті на 500 метрів.

16:31 30.6.2019

Карате. Станіслав Горуна виграв півфінальну сутичку. І о 17:48 він боротиметься за "золото"

15:48 30.6.2019

Ще одна бронзова нагороду у спортивній гімнастиці. Діана Варінська у вправах на колоді стала третьою.

15:45 30.6.2019

Ще одна бронзова нагорода в активі Ігоря Радівілова. Опорний стрибок. Його оцінка - 14.649

15:03 30.6.2019

Спортивна гімнастика. Ігор Радівілов здобуває бронзову нагороду у вправах на кільцях. Оцінка українця - 14.733

14:59 30.6.2019

Велотрек. Після третього етапу омніум Роман Гладиш посідає 14-те місце.

14:54 30.6.2019

Греко-римська боротьба. Микола Кучмій (до 130 кг) поступився у бронзовій сутичці

14:46 30.6.2019

А хтось чекав іншої нагороди? Боксер Олександр Хижняк, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, здобув золоту нагороду у бої проти італійця Сальваторе Кавалларо.

14:17 30.6.2019

"Срібло". Спортивна гімнастика. Олег Верняєв став другим у вправах на коні. Його виступ оцінили у 14.900. "Золото" здобув Давід Белявський з Росії, а третє місце посів білоруський спортсмен Андрій Ліховіцький