Доступність посилання

ТОП новини

Година уряду: в парламенті чекають на Тігіпка


Сьогодні у Верховній Раді відбудеться година уряду. Парламент планує заслухати віце-прем’єра – міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, який відповідає за проведення пенсійної реформи.

Претензії до урядового законопроекту про реформування пенсійної системи мають як в опозиції, так і у провладній більшості. Тож урядові доведеться вкотре переглянути свої пропозиції, вважає голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Якщо робити такі реформи без певних соціальних компенсаторів, це може призвести до серйозних політичних ризиків. Регіонали це розуміють і тому намагаються пом’якшити пенсійну реформу. А паралельно починаються політичні ігри – перекладання відповідальності. Цапом-відбувайлом деякі регіонали хочуть зробити Тігіпка. Треба розуміти, що політичні рішення ухвалюють не у парламентському комітеті і не у фракції Партії регіонів. Їх ухвалюють в адміністрації Президента», – сказав політолог.

Тим часом, відсутність зрушень у пенсійній реформі стала причиною відтермінування чергового траншу кредиту Міжнародного валютного фонду в розмірі 15,6 мільярда гривень, що мав надійти у березні.
XS
SM
MD
LG