У цьому ж числі газета розповідає про зловживання в сфері фінансування та пільгового кредитування молодіжного житла. Журналісти інформують, що лише в Києві минулого року молодим сім”ям надані незаконно 40% кредитів. Їх давали на 30 років, тобто на максимальний термін сім”ям, котрі за рівнем своїх доходів здатні і без допомоги держави вирішити свої житлові проблеми.
А тим часом, молодь, яка дійсно потребує ці пільгові кредити, не може їх отримати. Надто ж потребують житла та підтримки з боку держави діти, які не мають батьків. На цьому наголошує газета “Україна молода”, яка розповідає про труднощі, насамперед житлові, з якими зустрічаються випускники інтернатів. Про них читайте в статті “З випускного балу – в бомжі потрапляє більшість інтернатівців”.
У статті “Поняття тут міняють, як шкарпетки, або Виборча “Злагода”, заснована на протистоянні” газета коментує нещодавній Форум демократичних сил. Насамперед, у автора статті викликала подив присутність на форумі деяких осіб, яких організатори зібрання чомусь вважають демократами. “Мабуть, лава демократів в Україні справді коротка, коли на Форум був запрошений і голова партії “Свєт с востока” “товаріщ” Чародєєв”, - йдеться у статті.
Розповівши ще про дивне сусідство за столом президії нещодавніх політичних опонентів ( колишніх членів єдиного Руху, а зараз представників різних партій – Миколу Поровського та Богдана Бойка), кореспондент газети взявся знайти відповідь: яку мету ставили організатори Форуму? Але однозначного та чіткого висновку так і не дійшов.
Газета “Голос України” привертає увагу до зловживань та незаконних оборудок у чорній металургії. “Уся біда в тому,”- переконаний дописувач, - “що всі “життєздатні” сектори вітчизняної економіки і, звісно, більшість підприємств чорної металургії у результаті підкилимової приватизації контролюють так звані фінансово-політичні групи. Їхня орієнтованість на отримання максимальних прибутків у найкоротші терміни і зумовлює кризову ситуацію в галузі.
Ознайомитися з конкретними прикладами можна в статті “Угору по сходах, що ведуть донизу”.
Газета “День” вирішила порушити проблему, яку політики та дипломати вважають за краще замовчувати. Полягає ця проблема в ставленні до громадян України за кордоном, де надто часто українці апріорі вважаються небажаними гостями. Докладніше про ставлення деяких державних службовців до українців читайте в статті “Українець? Пройдімо...”