Доступність посилання

ТОП новини

Українсько-канадський бізнес-центр допомагає малому підприємництву як може


Українсько-канадський бізнес-центр допомагає малому підприємництву як може

Івано-Франківськ, 30 серпня 2001 – Минуло 5 років, як в Івано-Франківську створено Українсько-канадський бізнес-центр. “Малий бізнес та економічний розвиток Івано-Франківщини” – такою є назва міжнародного проекту, який дав економічну освіту тисячам мешканців Прикарпаття.

5 років тому Українсько-канадський бізнес-центр був абсолютно унікальним навчальним закладом в усій Україні. “Малий бізнес та економічний розвиток Івано-Франківщини” – такою є назва спільного українсько-канадського проекту.

Контингент слухачів, які прагнуть здобути бізнес-освіту в Українсько-канадському бізнес-центрі, найрізноманітніший. Це підприємці, безробітні, студенти та старшокласники. Понад 10 тисяч осіб пройшли навчання в бізнес-центрі впродовж минулих років.

Аналогічні бізнес-центри були відкриті й ефективно працюють зараз і в районних центрах області, містах Коломиї, Калуші та Косові. Найближчими роками відкриття подібних закладів планується також і в інших районах Прикарпаття.

Як стверджує директор Українсько-канадського бізнес-центру Олександр Пасічник, особливо вдячною категорією слухачів є жінки, які на Івано-Франківщині становлять 80 відсотків із числа безробітних. Пройшовши курси в бізнес-центрі, багато з них уже започаткували власну справу, стали лідерами малого бізнесу в своїх містах та районах.

Нещодавно курс підприємництва, який розробили фахівці центру, за допомогою інтернету вивчали перші групи слухачів у кількох містах України. Після закінчення навчання їм надіслано відповідні сертифікати.

Українсько-канадський бізнес-центр в Івано-Франківську не лише вчить підприємництву, але й здійснює мікрокредитування малого бізнесу. Позики надаються лише під обґрунтовані бізнес-плани, до того ж – не в вигляді грошей: для малих підприємств закуповується необхідне обладнання. Повернення позичальником такого кредиту, на відміну від банківських позик, не прив’язане до обов’язкового терміну. Гроші підприємець повертає бізнес-центрові вже після того, як міцно стане на ноги. Українсько-канадський бізнес-центр надав уже понад сотню таких кредитів малим підприємствам області.

Окрім цього, в бізнес-центрі працюють популярні курси вивчення англійської та німецької мов, комп’ютерних технологій. Тут також допомагають підприємцям розробити бізнес-плани відповідно до міжнародних вимог.

А нещодавно Українсько-канадський бізнес-центр розпочав першим в Україні програму дистанційного – через інтернет – навчання українців у найкращих вищих навчальних закладах та коледжах Сполучених Штатів Америки та Канади.

Керівництво Українсько-канадського бізнес-центру переконане, що їхній заклад має добрі перспективи на ефективну діяльність і в майбутньому.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG