Доступність посилання

22 Жовтень 2017, Київ 07:46

Цього понеділка до Брюсселя на запрошення Європейської народної фракції прибули українські депутати Верховної Ради


Цього понеділка до Брюсселя на запрошення Європейської народної фракції прибули українські депутати Верховної Ради

Брюссель, 26 листопада 2001 – Українська парламентська делегація прибула до Брюсселя ввечері цього понеділка, щоби впродовж наступних двох днів взяти участь у сесії Європейської народної фракції Європейського парламенту. Як, а головне чому на цей захід потрапили члени українського парламенту – поки що невідомо. Тому що для участі в сесії Європейської народної фракції запрошено близькі за духом політичні партії та угруповання країн-кандидатів у Європейський союз.

І хоча Україна поки не набула статусу кандидата, та втім на політичну тусовку європейських консерваторів запросили Віктора Пинзеника, голову партії Реформи і порядок, Геннадія Удовенка Руху, Івана Зайця, представника іншого Руху, Володимира Стретовича, голову Християнського народного союзу та Ігоря Гринєва, керівника фундації підтримки реформ в Україні. Всі ці політики входять до відомого блоку Наша Україна.

Програма перебування українських політиків у Брюсселі розтягнута аж до четверга, й окрім участі в спільних засіданнях Європейської народної партії, вони проведуть двосторонні зустрічі. Основна мета їх – переконати західних парламентарів, що зовнішньо-політичні прагнення Нашої України зорієнтовані на Європейський союз.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG