Доступність посилання

ТОП новини

В Афганістані формування пуштунів готуються до штурму підземних схованок у горах на північному-заході від Кандагара


В Афганістані формування пуштунів готуються до штурму підземних схованок у горах на північному-заході від Кандагара

Як стверджує керівник афганської спецслужби в Кандагарі Хаджі Гуллалай, саме там перебуває мулла Мохамад Омар і близько 500-т талібів та бойовиків “Аль-Кайди”.

На сході Афганістану афганські загони спільно з підрозділами американських морських піхотинців продовжують переслідувати бойовиків терористичної організації “Аль-Каєда”, яких вони витіснили з підземних сховищ та печер у гірському районі Тора-Бора у східному Афганістані. Наземна операція супроводжується ударами американської авіації.

За деякими повідомленнями, декілька сотень терористів зуміли втекти з району боїв через гірські перевали.

Держсекретар США Колін Пауелл заявив, що “Аль-Каєда” буде повністю знищена в Афганістані, а потім – усі її відділення, де б вони не знаходились. Разом з тим, Пауелл зазначив, що не володіє даними чи уцілів глава “Аль-Каєди” Усама бін Ладен і де він може перебувати. За його словами:

“Звичайно, нам би хотілося бачити його уже сьогодні на лавах підсудних. Але він буде там за будь-яких умов – раніше чи пізніше”.

Глава Пентагону Доналд Рамсфелд заявив учора, що головна мета Сполучених Штатів у Афганістані – знищити терористів та упевнитись, що за нового керівництва вони не знайдуть притулку в цій країні.

Він, зокрема, сказав:

“Поважаючи закони і традиції Афганістану - ми повинні віддати під суд усіх лідерів талібану та лідерів мережі Аль-Кайда”.
XS
SM
MD
LG