Доступність посилання

23 Вересень 2017, Київ 11:26

Олександр Мороз: «Я розумію, чому прокуратура боїться приїзду Мельниченка до України»


Олександр Мороз: «Я розумію, чому прокуратура боїться приїзду Мельниченка до України»

Київ, 25 січня 2002 – Я розумію, чому прокуратура боїться приїзду Мельниченка до України. Багато чого, що здається таємним стосовно прокуратури, може стати завтра явним.

Прокуратура зволікала із розслідуванням справи Гонгадзе. А поява Мельниченка може підтвердити причетність прокуратури до блокування розгляду цієї справи, тому і нервує Баганець.

У прокуратури немає абсолютно правових підстав для притягнення Мельниченка до кримінальної справи. Він же сказав про те, що підслуховував...

Коли Мельниченко попросив у прокуратури надати листа до Міністерства Юстиції США, щоб вони не вимагали від нього даних про певні некоректні дії посадовців України, прокуратура набрала води в рот. Тому він змушений був дати деяку інформацію про певних осіб..

Тому виникає питання: хто зрадник - Мельниченко чи Генеральний прокурор? Тому Генеральна прокуратура, голова Верховної Ради, міністр юстиції не захищають інтереси держави, вони ховаються в кущі там, де треба сказати своє слово. Це відбувається тому, що вони бояться відповідальності перед конкретною посадовою особою.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG