Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2019, Київ 21:52

Голова Парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Юрій Кармазин піддає сумніву висновки суду міста Турина


Голова Парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Юрій Кармазин піддає сумніву висновки суду міста Турина

Суд італійського міста Турина, у якому проходить розгляд справи щодо незаконної торгівлі зброєю, підтвердив причетність секретаря Ради національної безпеки та оборони України Євгена Марчука у якості організатора злочинного угрупування до нелегальних оборудок. Про це повідомляє Інтернет-видання “Версії.com”, за яким, у свою чергу стоїть родина Деркачів, у відкритому протистоянні з яким знаходиться Євген Марчук.

Народний депутат, голова парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Юрій Кармазин так оцінив рішення суду у Турині:

“Насправді рішення щодо Марчука не приймалося. Мова йшла про конкретну людину, яку звинувачували у справі нелегальної торгівлі зброєю, про пана Дмитра Стрешинського. Тому я не вважаю доведеним той факт причетності Марчука до цих оборудок.

Більш того, у мене є факти абсолютно зворотні. І ті політичні сили, які якраз звинувачують Марчука, якраз вони і займалися торгівлею зброєю. Маю на увазі, зокрема, молодшого Деркача.

Можна було допитати і самого Марчука. І я дивуюся, чому цього не зробили. Це можна було зробити не тільки в Італії, але за окремим дорученням і тут, в Україні”.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG