Доступність посилання

ТОП новини

Посол США в Україні: «Що стосується експорту сталі з України до США, то запровадження підвищених тарифів - захід тимчасовий»


Посол США в Україні: «Що стосується експорту сталі з України до США, то запровадження підвищених тарифів - захід тимчасовий»

«Що стосується експорту сталі з України до США, то запровадження підвищених тарифів - захід тимчасовий», - зазначив Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Карлос ПАСКУАЛЬ на зустрічі з журналістами і представниками громадських організацій 7 березня у Дніпропетровську.

За словами посла, мито на імпортну сталь у розмірі до 30% запроваджене США на 2 роки.

Посол зазначив, що причиною запровадження мита - надто велика пропозиція на міжнародному ринку сталі, і американські експерти дійшли висновку, що цей імпорт завдає шкоди американським виробникам.

Водночас К.ПАСКУАЛЬ зауважив, що наслідки цього кроку з боку США для України, якщо порівнювати з 2001 роком, будуть практично нейтральними.

К.ПАСКУАЛЬ зазначив, що слід мати надію, що всі країни-виробники сталі продовжуватимуть консультації щодо більш раціонального ведення справ на ринку сталі, а також вирішать, «що робити з субсидіями у сталеварну промисловість, які у минулому сильно викривили ринок»
XS
SM
MD
LG