Доступність посилання

ТОП новини

Економічні Новини


Економічні Новини

НАПРИКІНЦІ ТРАВНЯ В ХАРКОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ "ВІЛЬНІ ЕКОНОМІЧНІ ЗОНИ: ДОСЯГНЕННЯ ПРОБЛЕМИ ПЕРСПЕКТИВИ"

Про це повідомив представник Харківської інвестиційної ради Євген Назаров. Харків є вільною економічною зоною, і тому він став місцем проведення форуму не випадково. Розроблене і діюче тут законодавче й організаційне поле вільної економічної зони спеціальною міжвідомчою комісією визнане найбільш досконалим в Україні. Планується, що у форумі братимуть участь як діючі, так і потенційні інвестори, зокрема з країн Західної Європи та Північної Америки, а також керівники фірм, які вже працюють або готуються працювати в рамках ВЕЗ. Мета форуму - сформувати пакет пропозицій, які будуть покладені в основу нормативного документу.

6 КВІТНЯ ОБ 11.00 МАЄ ВІДБУТИСЯ ВИПРОБУВАЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЧАСТИНИ УКРАЇНСЬКОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ ("ОСТРІВ БУРШТИНСЬКОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ") ДО ОБ'ЄДНАНИХ ЕНЕРГОСИСТЕМ ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ

З 22 до 26 квітня 2002 р. Бурштинський "енергоострів", поки що лише як експеримент, почне роботу в паралельному режимі з об'єднаними енергосистемами Європи. Якщо результати випробувань будуть успішними, Керуючий Комітет може ухвалити рішення про переведення "острова" на постійну паралельну роботу з європейською енергосистемою з 1 липня цього року.

МIНЕКОНОМIКИ РОЗРОБИТЬ МЕХАНIЗМ ПРО СПРЯМУВАННЯ 25% КОШТIВ, ОТРИМАНИХ ВIД ПРИВАТИЗАЦIЇ, НА IНВЕСТУВАННЯ ПРIОРИТЕТНИХ ГАЛУЗЕЙ

Про це повiдомив перший заступник голови Фонду державного майна Михайло Чечетов. Він зазначив, що позитивне вирiшення цього питання пiдвищить iнвестицiйну привабливiсть пiдприємств, якi приватизуються, оскiльки дозволить новим власникам прискорити розв’язання фiнансових проблем, якi накопичилися на пiдприємствах.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG