Доступність посилання

24 Листопад 2017, Київ 12:11

Прем'єр-міністр України Анатолій Кінах у вівторок відвідає з одноденною робочою поїздкою Донецьку область, зокрема, шахту "Україна", де внаслідок аварії загинули 35 осіб


Прем'єр-міністр України Анатолій Кінах у вівторок відвідає з одноденною робочою поїздкою Донецьку область, зокрема, шахту "Україна", де внаслідок аварії загинули 35 осіб

Планується, що прем'єр візьме участь у похоронах загиблих шахтарів, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок в українському уряді.

Заплановано також, що у вівторок Анатолій Кінах проведе нараду, на якій будуть розглянуті причини трагедії, а також питання про надання повної соціальної допомоги родинам загиблих.

Міністр палива й енергетики України Віталій Гайдук повинен нести політичну відповідальність за трагедію на шахті "Україна" у Донецькій області і "автоматично вирушити у відставку". Так вважає президент Українського центру економічних і політичних досліджень ім. Олександра Разумкова Анатолій Гриценко.

Він заявив про це в інтерв'ю агентству "Iнтерфакс-Україна".

Анатолій Гриценко вважає, що в країні (цитую) "повинна скластися система, при якій людське життя означає більше, ніж тонни вугілля".

Він нагадав, що після кожної аналогічної аварії "регулярно створюється чергова комісія, міністр палива й енергетики виїжджає в регіон, але все закінчується папером". Експерт, зокрема, зазначив: "Міністерство, яке встановлює загальнодержавні стандарти охорони праці в цій галузі і яке нею керує, повинно нести політичну відповідальність, так само, як це було у випадку з відставкою міністра оборони Олександра Кузьмука, коли дії його підлеглих спричинили загибель людей» (А.Кузьмук після інциденту над Чорним морем, коли внаслідок улучення української ракети зазнав катастрофи Ту-154).

"Якщо відставки буде недостатньо, щоб якісно поліпшити ситуацію, то прохання про відставку повинен подавати перший віце-прем'єр, що займається цією галуззю", - заявив Анатолій Гриценко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG