Доступність посилання

11 Грудень 2017, Київ 22:08

Огляд за 30 серпня: «Про систему оргнабору конвойної обслуги табірної держави» та інше


Огляд за 30 серпня: «Про систему оргнабору конвойної обслуги табірної держави» та інше

Київ, 30 серпня 2002 - Перші шпальти українських газет сьогодні присвячені, як це не дивно, але зовсім не політичним подіям, реакціям політикуму на заяви лідерів та майбутнім акціям опозиції. Головна подія, котра привернула увагу газетярів – початок навчального року.

Минає літо. Закінчуються канікули і перший дзвоник ось-ось сповістить про новий навчальний рік. Як пише газета “День”, сьогодні у дітей для отримання якісної освіти з'явилися нові можливості. За роки незалежності виникли школи нового зразка – ліцеї, гімназії, колегіуми, приватні школи тощо. Загалом, по Україні навчальні заклади нового зразка становлять близько десяти відсотків від загальної кількості традиційних загальноосвітніх шкіл. Докладніше про ефективність навчання в цих закладах, а також про те, що відчувають сьогоднішні учні йдучи до школи – радість чи сум, можна довідатися зі статті “Знову до школи”.

Цього року вперше за шкільні парти сядуть майже 500 тисяч дітей. Загалом, 21 тисяча 200 українських шкіл зустрічатимуть понад 6 мільйонів учнів. – знайомлячи читачів із цією статистикою газета “Молодь України” пише, що для першокласників педагоги намагаються створити найкомфортабельніші умови – скорочений до 35 хвилин урок, спеціальне харчування, ігрові кімнати чи світлиці відпочинку. Кілька місяців діти лише адаптуються до нових умов: звикають до сидіння за партою, до вказівок учителів та самих уроків.

А деякі першокласники звикають і до шкільної форми. Як інформує газета в іншій публікації - учні, одягнуті у шкільну форму навчаються на 30-40% краще. Взагалі, на думку фахівців, форма стимулює у школярів дисципліну й порядок у навчальному середовищі.

А ось про те, як живеться сільським школам розповідають “Сільські вісті” у статті “Бути дитині другом”.

Коментує газета захисту інтересів селян і призначення Президентом України на посаду державного секретаря Міністерства науки та освіти Віталія Журавського. Ця особа, на думку автора статті, не має жодного відношення до науки та освіти, окрім, звичайно, наукових титулів, ціна яким всім давно відома. Ознайомитися докладніше з думкою автора статті, народного депутата України Івана Бокого про новопризначеного держсекретаря Міністерства науки та освіти – можна зі статті, що має підзаголовок “Про систему оргнабору конвойної обслуги табірної держави”.

А зараз дещо про політику. Газета “Україна молода” друкує публікації, в яких оповідається про переслідування кількох найвідоміших в Україні адвокатів. Одного з них – Андрія Федура, котрий наразі захищає інтереси екс-віце-президента банку “Слов'янський” Бориса Фельдмана, було брутально затримано в Луганській області. Точніше, була спроба затримання без необхідних на те юридичних підстав. Що з того вийшло – читайте в статті “Сядуть усі?”

А в матеріалі “Защемлення атома – 2, або Комедія абсурду в атомній енергетиці України триває. Назріває трагедія?” “Україна молода” розповідає про методи боротьби, до яких удається влада напередодні осінніх акцій протесту проти опозиційних до неї політичних сил.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG