Доступність посилання

ТОП новини

Огляд: “Адміністрація президента б’є по своїх”


Огляд: “Адміністрація президента б’є по своїх”

Київ, 31 жовтня 2002 - Хто стане наступним главою Кабінету міністрів України і чи щось від цього зміниться? – над цими питаннями розмірковує кореспондент газети “Україна молода”. На думку журналіста, найімовірніше, що все залишиться так, як є зараз. До кращих часів. Хіба що кількох міністрів таки поміняють, аби “розчистити” місце наступним кандидатам у депутати за списком від “Єдиної України”. Утім, можливі й інші варіанти, - припускає автор статті, - наприклад, може випасти в останню мить з президентського рукава зовсім несподівана карта, і Кабмін очолить “темна конячка” від гаранта чи його Адміністрації? Такий варіант, хоч і менш ймовірний, але також можливий – переконаний автор статті, що має назву “Прем’єром назватися мало...”

Не оминає увагою газета і конкретних індивідуумів. Як от, скажімо, парламентарія Володимира Сивковича. У матеріалі “Самотній нардеп бажає незалежності” порівнюється – яким був Сивкович до виходу з президентської більшості і яким він є зараз.

А ось увагу газети “Вечірні вісті” привернула інша персоналія українського парламенту – Валерій Пустовойтенко. Причиною слугувало звинувачення лідера Народно-демократичної партії на адресу адміністрації президента та місцевих органів влади, які ніби-то здійснюють тиск на представників “двічі народної” партії в парламенті. Подробиці – в статті “Адміністрація президента б’є по своїх”.

А ось газета “Молодь Україні” на першій шпальті нагадує, що днями виповнюється 45 років від час у відкриття в Києві меморіального комплексу Вічної слави. Довідатися докладніше про тих, чия пам’ять там увічнена можна в матеріалі “Наша слава”.

Втім, як стверджує газета “Сільські вісті” - нащадки нині дивним чином пошановують пам’ятки тим, хто загинув у другу світову війну. Особливо, коли вони виготовлені з цінного металу. Нещодавно на в’їзді до міста Корсунь-Шевченківський зловмисниками було викрадене бронзове зображення ордена Вітчизняної війни вагою в 300 кг і здане на металобрухт.

У хворих на онкологічні захворювання практично немає надії на одужання. Адже така життєво важлива галузь медицини фінансується лишень на 12 % від передбаченого програмою. Внаслідок такого недбальства з боку держави в Україні помирають понад 30 тисяч онкохворих. Докладніше з цією проблемою можна ознайомитися в газеті “Вечірні вісті” у статті “Програма “онкологія” успішно провалена”.

До теми мистецтва пропонує звернутися газета “День”, кореспондент якої ділиться з читачами враженнями від цьогорічного кінофестивалю “Молодість”. На автора статті сильне враження справили фільми німецьких кінорежисерів, а також кілька англійських студентських фільми. Хоча справжнім відкриттям кінофестивалю, - зауважує автор, - став український анімаційний фільм Степана Коваля “Йшов трамвай № 9”, який і отримав Гран-прі “Молодості”. Про це оповідається в статті “Українське кіно пішло в атаку на... “трамваї”.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG