Доступність посилання

ТОП новини

В Криму розпочалася “Патріотична акція “Мир нашому дому”, організована Міжнародною асоціацією ветеранів війни в Афганістані та інших локальних конфліктах “Бойове братерство без кордонів”


-- no author -- В акції, присвяченій 62-й річниці початку німецько-радянської війни, візьмуть участь понад 300 ветеранів з усіх країн СНД. Вона проводиться в рамках Року Росії в Україні і під патронатом Президента Леоніда Кучми.

В акції, присвяченій 62-й річниці початку німецько-радянської війни, візьмуть участь понад 300 ветеранів з усіх країн СНД. Вона проводиться в рамках Року Росії в Україні і під патронатом Президента Леоніда Кучми.

Під час акції в містах Криму відбудуться концерти відомих виконавців з країн колишнього Союзу, а в Севастополі пройде засідання Вищої ради Міжнародної асоціації ветеранів війни в Афганістані та інших локальних конфліктах “Бойове братерство без кордонів”.

Як повідомила прес-служба кримського уряду, ця акція є першим такого масштабу заходом ветеранів афганської війни після розпаду СРСР і виведення військ з Афганістану.
XS
SM
MD
LG