Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні вночі за европейським часом з Нью-Йорка в подорож через Антлантичний океан старував човен „Україна”. Теодор Рєзвой, що наодинці керує човном, хоче стати першою в світі людиною, яка – без допомоги - перетнула Антлантичний океан


-- no author -- 35 річний Теодор Рєзвой з Одеси планує провести майже три місяці в океані, керуючи спеціальним одномісним човном. Він спатиме протягом дня, а човном керуватиме вночі, щоб – у такий спосіб - зменшити небезпеку зіткнення з великим судном.

Як повідомляє кореспондент Української Служби Радіо Свобода, новина про українця вже облетіла всі інформаційні агенства світу та телевізійні канали.

35 річний Теодор Рєзвой з Одеси планує провести майже три місяці в океані, керуючи спеціальним одномісним човном. Він спатиме протягом дня, а човном керуватиме вночі, щоб – у такий спосіб - зменшити небезпеку зіткнення з великим судном.

Подорож з Нью-Йорка до Європи на маленькому човні через Антлантичний окен була здійснена лише одного разу - у 1896 році. Тоді човном управляли двоє осіб.

Теодор Резвой має подолати 5400 кілометрів, і його подорож має завершитись у місті Брест, що у Франції.
XS
SM
MD
LG