Доступність посилання

ТОП новини

В України є підстави сподіватись, що вона буде викреслена з “чорного списку” FATF на черговому засіданні цієї організації в жовтні цього року, вважає заступник глави Адміністрації Президента Павло Гайдуцький


-- no author -- Про це він сказав сьогодні на брифінгу за результатами наради з питань посилення боротьби з відмиванням прибутків, отриманих злочинним шляхом.

Про це він сказав сьогодні на брифінгу за результатами наради з питань посилення боротьби з відмиванням прибутків, отриманих злочинним шляхом.

За словами Павла Гайдуцького, український парламент вже прийняв поправку щодо 209-ї статті Кримінально-процесуального кодексу – “цим знято половину зауважень FATF до України”.

Павло Гайдуцький також сказав, що друга частина зауважень FATF торкалась роботи Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг. Така комісія вже почала працювати в Україні і вона зможе затвердити нормативні акти, які були рекомендовані FATF.

За словами Павла Гайдуцького, 40 рекомендацій, які були ухвалені на засіданні FATF у Берліні в червні, стосувались не тільки України, а й інших країн. За його словами, необхідні поправки до законодавства України, рекомендовані FATF, Верховна Рада України зможе внести на осінній сесії.
XS
SM
MD
LG