Доступність посилання

ТОП новини

В Івано-Франківську завершився форум демократичних сил регіону. У ньому взяв участь лідер блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко


-- no author -- Закликаючи до консолідації всіх демократичних сил, Віктор Ющенко заявив: “Чому ми не говоримо про громадсько-політичну консолідацію тих сил, яким ненависна ця влада, тих сил, які зрозуміли, що проблема не в тому, що в нас бідна земля чи ледачі люди, а в тому, що проблема номер один для України – це влада. Неукраїнська, непрофесійна, недемократична”.

Закликаючи до консолідації всіх демократичних сил, Віктор Ющенко заявив: “Чому ми не говоримо про громадсько-політичну консолідацію тих сил, яким ненависна ця влада, тих сил, які зрозуміли, що проблема не в тому, що в нас бідна земля чи ледачі люди, а в тому, що проблема номер один для України – це влада. Неукраїнська, непрофесійна, недемократична”.

Віктор Ющенко наголосив, що Україну у світі сприймають як корумповану державу з високим рівнем злочинності, значним сектором тіньової економіки, в якій немає свободи слова.

Учора лідер блоку “Наша Україна” взяв участь у віче біля підніжжя Говерли. Потім Ющенко разом з командою „Нашої України” піднявся на найвищу гору України.

За словами Віктора Ющенка, сходження на Говерлу – це насамперед, чудовий емоційний стан, надзвичайне дійство. “Під час підняття можна відчути лікоть людей з усіх куточків України, відчути себе представником єдиної родини”, – зазначив лідер “Нашої України”.

Цього дня на Говерлу зійшло близько 5 тисяч людей, членів та прихильників “Нашої України”. Для блоку сходження на найбільшу карпатську вершину – символічне. Адже саме там два роки тому Віктор Ющенко проголосив про створення “Нашої України”.

Після спуску біля підніжжя Говерли відбулося народне віче.
XS
SM
MD
LG