Доступність посилання

ТОП новини

Мiнiстерство закордонних справ України з''ясовує всi обставини, пов''язанi iз затриманням у Перській затоці танкера «Навстар 1», а також громадянство членiв його екiпажу


-- no author -- Про це радіо Свобода заявив речник МЗС Маркіян Лубківський: «Міністерство закордонних справ України з’ясовує в даний час всі обставини, пов’язані із затриманням танкера «Навстар 1», а також перевіряє факт приналежності його екіпажу до українського громадянства. По надходженні додаткової інформації ми будемо інформувати».

Про це радіо Свобода заявив речник МЗС Маркіян Лубківський: «Міністерство закордонних справ України з’ясовує в даний час всі обставини, пов’язані із затриманням танкера «Навстар 1», а також перевіряє факт приналежності його екіпажу до українського громадянства. По надходженні додаткової інформації ми будемо інформувати».

Раніше з’явилася інформація про те, що ввечерi 9 серпня в Перськiй затоцi британський вiйськовий корабель "Сазерленд" перехопив судно "Навстар 1", яке нелегально вивозило з Iраку понад тисячу тонн дизельного палива.

За деякими даними, танкер, що йшов пiд панамським прапором, мав український екiпаж i належав однiй з компанiй Об''єднаних Арабських Емiратiв. Американський адмiнiстратор Iраку Пол Бремер повiдомив, що танкер повернувся в порт Умм-Каср, а екiпаж буде переданий iракськiй владi для притягнення до суду.
XS
SM
MD
LG