Доступність посилання

ТОП новини

Кримська організація Української республіканської партії «Собор» і Кримська єпархія Української православної церкви Київського патріархату відвезли минулої суботи першу партію гуманітарної допомоги українським прикордонникам на острові Тузлі


-- no author -- За словами голови, кримської організації УРП „Собор” Владислава Єрмакова, його однопартійці тиждень тому ініціювали акцію «Посилка воїну -прикордоннику на острів Тузлу», у перебігу якої й була зібрана допомога.

Про це повідомили у прес-службі УРП «Собор».

За словами голови, кримської організації УРП „Собор” Владислава Єрмакова, його однопартійці тиждень тому ініціювали акцію «Посилка воїну -прикордоннику на острів Тузлу», у перебігу якої й була зібрана допомога.

«Ми відчули бажання кримчан і кримських організацій допомогти прикордонникам», відзначив пан Єрмаков і додав, що до акції приєдналася церква, дієву допомогу надав і Всеукраїнський інформаційно-культурний центр у Симферополі. За його словами, прикордонникам передали теплі речі, білизну, солодощі, духовну і художню літературу, пресу. Збір гуманітарної допомоги тузлинським прикордонникам триває.
XS
SM
MD
LG