Доступність посилання

ТОП новини

У Києві відбулися переговори міністрів закордонних справ України і Латвії. Костянтин Грищенко та Сандра Калнєте підписали міжурядову угоду про взаємний захист секретної інформації


-- no author -- Латвійський міністр Сандра Калнєте заявила журналістам, що після приєднання Латвії до Євросоюзу вони розглянуть можливість надання українцям безкоштовних віз.

Інформуючи про підсумки українсько-латвійських переговорів, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко сказав:

“Ми обговорювали проблематику Іраку, вирішення проблемних питань, які виникають у зв”язку з приєднанням Латвії до Євросоюзу. Нам треба знайти можливість співпрацювати разом на європейську перспективу України і практичні рішення, які б дозволили зберегти високий рівень товарообігу між двома країнами і можливості вільного пересування наших громадян”.

Латвійський міністр Сандра Калнєте заявила журналістам, що після приєднання Латвії до Євросоюзу вони розглянуть можливість надання українцям безкоштовних віз.

Латвія серед десяти нових членів ЄС увійде до Євросоюзу з травня наступного року.

На сьогодні вже діють угоди між Україною та майбутніми членами ЄС Польщею і Угорщиною про безкоштовні візи для українців і безвізовий режим для громадян цих країн.
XS
SM
MD
LG