Доступність посилання

ТОП новини

Блок партій "Наша Україна" запропонував Парламентській асамблеї Ради Європи створити спеціальну комісію по Україні


-- no author -- Про це журналістам повідомив сьогодні лідер блоку Віктор Ющенко. За його словами, комісія має працювати до жовтня 2004 року. Мета її діяльності - моніторинг та аналіз правових аспектів проведення політичної реформи і кампанії з виборів Президента.

Про це журналістам повідомив сьогодні лідер блоку Віктор Ющенко.

За його словами, комісія має працювати до жовтня 2004 року. Мета її діяльності - моніторинг та аналіз правових аспектів проведення політичної реформи і кампанії з виборів Президента.

Стосовно перебігу політреформи Віктор Ющенко сказав: “Наша ключова позиція є у тому, що, шановні, країна прийшла до таких обставин, коли ми маємо одного імператора. Всі ми розуміємо, що вихід тільки в одній площині: у політичній реформі. Але, шановні друзі, коли називається політичною реформою політичний сценарій, де крадеться право прямого обрання Президента, коли Президента пропонують обирати на 2 роки, коли формується модель не як гармонізувати владу, а як зберегти владу, то ми вам говоримо: друзі, мова не йде про політичну реформу, йдеться дійсно про варіант, як зберегти владу”.

17-20 січня в Україні перебували доповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ Ханне Северинсен і Ренате Вольвенд. Вони вивчали перебіг політичної реформи в Україні. І на завершення візиту Ханне Северинсен заявила про неприпустимість внесення змін до Конституції напередодні виборів.
XS
SM
MD
LG