Доступність посилання

ТОП новини

Перебуваючи на Прикарпатті, член фракції “Наша Україна”, голова партії “Реформи і порядок” Віктор Пинзеник заявив, що влада не має кандидата, який зможе скласти реальну конкуренцію Вікторові Ющенку на президентських виборах.


Іван Костюк Перебуваючи на Прикарпатті, член фракції “Наша Україна”, голова партії “Реформи і порядок” Віктор Пинзеник заявив, що влада не має кандидата, який зможе скласти реальну конкуренцію Вікторові Ющенку на президентських виборах.

Івано-Франківськ, 11 лютого 2004 року.

Перебуваючи на Івано-Франківщині, член парламентської фракції “Наша Україна”, голова партії “Реформи і порядок” Віктор Пинзеник заявив, що опозиційні політичні сили, зокрема “Наша Україна”, згодні підтримувати зміни до Конституції, але якщо вони будуть введені з 2006 року. Він також наголосив, що нинішній уряд приховує від народу значну частину бюджетних коштів. Віктор Пинзеник також переконаний, що влада не має реального кандидата, який зможе скласти конкуренцію Вікторові Ющенку на президентських виборах.

На зустрічі з журналістами в обласному центрі Прикарпаття депутат Верховної Ради, голова партії “Реформи й порядок” Віктор Пинзеник одразу ж заявив, що несе особисту відповідальність перед лідером фракції “Наша Україна” Віктором Ющенком за вихід з фракції Тараса Чорновола. Віктор Пинзеник наголосив, що Тарас Чорновіл за жодних умов не повернеться в середовище “Нашої України”: “Він не дитина. Знав, що робить”. У цьому контексті чи не найбільше здивування викликало те, що Віктор Пинзеник неодноразово підкреслював у своєму виступі, що політика – це не приватне життя людини, і в ній потрібно вміти домовлятися. Закономірним було питання з боку журналістів, чому ж тоді не вдалося домовитися з Тарасом Чорноволом, на яке конкретної відповіді присутні так і не отримали. Голова партії “Реформи та порядок” підкреслив, що зараз опозиційні політичні сили роблять усе, щоб на президентських виборах переміг Віктор Ющенко. Саме з його перемогою Віктор Пинзеник пов’язує позитивні зміни в економічному та політичному житті держави. Принагідно член фракції “Наша Україна” зауважив, що уряд фактично обкрадає власних громадян, приховуючи від них значну частину бюджетних коштів: “Традиція цього уряду – ховати від громадян гроші і в цих умовах ще й знижувати мінімальну зарплату”. Віктор Пинзеник переконаний, що “Нашій Україні” в процесі підготовки до президентських виборів вдасться знайти спільну мову з Соціалістичною партією України та Блоком Юлії Тимошенко. Нинішні ж дії влади, які виливаються в численні податкові перевірки та судово-адміністративний тиск на тих людей (передовсім бізнесменів), які підтримують опозицію, Віктор Пинзеник вважає агонією перед неминучими змінами. На переконання лідера ПРП, “Ви всі прекрасно відчули, в чому проблема влади, чому йдуть так звані конституційні реформи, чому робляться якісь інші спроби. Влада не має реального кандидата. Вона не має кандидата, який зможе скласти конкуренцію Вікторові Ющенкові на президентських виборах”. Мету свого перебування на Прикарпатті Віктор Пинзеник пояснив тим, що у штабі “Нашої України” він відповідає за зв’язки з реґіонами, отож і відвідує зараз одну з найпотужніших реґіональних організацій нашоукраїнців.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG