Доступність посилання

ТОП новини

У Львові понад сім тисяч осіб, шанувальників блоку Віктора Ющенка пікетують обласну раду з вимогою припинити політичні репресії на Львівщині


-- no author -- Сьогодні у Львові мала відбутися сесія обласної ради щодо висловлення недовіри голові облради Михайлові Сендаку. Сесія через відсутність кворуму не відбулася, на засідання не прибули депутати провладної фракції “Ділова Львівщина”, фракцій “Соціальна справедливість” і СДПУ(о), лідером якої є перший заступник голови ДПА України Сергій Медведчук.

Сьогодні у Львові мала відбутися сесія обласної ради щодо висловлення недовіри голові облради Михайлові Сендаку. Сесія через відсутність кворуму не відбулася, на засідання не прибули депутати провладної фракції “Ділова Львівщина”, фракцій “Соціальна справедливість” і СДПУ(о), лідером якої є перший заступник голови ДПА України Сергій Медведчук.

Народний депутат України Олег Тягнибок в інтерв’ю радіо “Свобода” зазначив, що сесія не відбулася, оскільки СДПУ(о) не зібрала 55-ти підписів депутатів, які підтримали б відставку голови львівської облради Михайла Сендака. Сьогодні працівники ДАІ не пропустили до Львова на акцію протесту десятки автобусів з людьми.
XS
SM
MD
LG