Доступність посилання

ТОП новини
20 Вересень 2018, Київ 01:20

До 50-річчя "Радіо Свобода". Альбін Арендарчук із Росії.


«Українській «Свободі» виповнюється 50 років від початку її мовлення. Тож сердечно вітаю усіх співробітників Вашого колективу, і особливо, звичайно, тих, кого ми, ваші слухачі, завжди чуємо в етері, з ким у такий спосіб спілкуємося, подумки розмовляємо, часто погоджуємося, іноді ні. Когось просто маємо за членів родини, бо вони щодня говорять до нас, вони разом з нами.

Думаю, що я не зміг би виділити яку-небудь із Ваших тематичних передач, котрій віддав би перевагу як такій, що найбільше вразила чи сподобалася мені, тому що кожна з них по-своєму глибока, яскрава, відображає характер її ведучого. Такі вже зібралися у Вас автори, кожний - цікава особистість. Мене особливо зачіпають теми історичні, що відтворюють часи, коли Україна була однією з визначних держав цієї частини Європи.

Але найбільше я переймаюся сьогоденними проблемами політичного буття, сьогоднішньою політичною ситуацією в країні, бо переконаний, що ці роки, місяці, навіть дні, що ми проживаємо саме тепер – вирішальні стосовно того, якою буде Україна: чи приєднається вона до розвинених демократичних суспільств і піде вперед до нормального життя людей, чи залишатиметься у болоті відсталості.

Тут велика роль «Свободи» у тому, що вона подає широкий спектр інформації.

Люди телефонують Вам, щоб висловити підтримку лідерів опозиції, бо ніде інше вони не мають такої можливості. Так само дзвонять до Вас і ті, хто не хотів би змін. Цих останніх я не розумію. Вони начебто не бачать, не чують того, що робиться навколо них: свавілля чиновників на кожному кроці, корупція правоохоронців, дорожнеча з навчанням дітей, від’їзд чи не кожного другого на заробітки у чужі краї. І при всьому цьому – страх змінити цей режим, обравши нове керівництво держави замість нинішнього.

Невже не наважимося на зміни, невже наша загальмованість і далі буде тяжіти над нами. А може хтось думає, що діти наші подякують колись нам за таку нерішучість? Хотілося б мені, щоб люди замислилися над цим, адже ще не пізно щось надумати, ще є трохи часу, до жовтня...

Альбін Арендарчук, Російська Федерація».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG