Доступність посилання

ТОП новини

Презентація штабу Януковича в Донецьку.


Сергій Гармаш

Донецьк, 13 липня 2004 - У понеділок в Донецьку відбулась презентація Донецького обласного виборчого штабу Віктора Януковича. Його довіреними особами на всіх виборчих округах області стали народні депутати-мажоритарники, які представляють ці округи в парламенті.

Всі 23 депутати-мажоритарники, обрані на Донеччині під час останніх виборів, стали довіреними особами Віктора Януковича на своїх округах. А обласний виборчий штаб кандидата Януковича очолив Герой України, відомий онколог, професор Григорій Бондар. Таку інформацію отримали 12 липня журналісти на презентації Донецького обласного штабу Віктора Януковича. Всі нардепи особисто приїхали засвідчити свою шану чинному прем‘єру і пояснити, чому саме за нього слід голосувати донбасівцям.

Так, Микола Янковський, нардеп, керівник горлівського хімічного концерну “Стирол” і Герой України, вважає, що саме Янукович спроможний зберегти єдність нації: “Хочу сказати, що Віктор Федорович Янукович - це найбільш достойний та професійний кандидат з усіх кандидатів у президенти. Він може зберегти передусім єдність нації, об‘єднати Схід із Заходом, що для України дуже важливо”.

Керівник штабу Григорій Бондар висловив думку: “Наші люди, і наші виходці, ті, які отримали якісь посади, вони більше підготовлені, ніж з інших областей нашої України. Це перед усім великі трударі”.

Народний депутат Тетяна Бахтєєва: “Якщо Віктор Федорович, виходець наш, наш земляк – ми просто зобов’язані його підтримати. Підтримати для історії, для життя. Не для нього, а особисто для себе”.

Серед потоку цих суб‘єктивних емоцій, трохи конкретики вніс народний депутат Юхим Звягільський. Він окреслив мету, яка стоїть перед ним, як перед довіреною особою Януковича. Полягає ця мета в тому, щоб 80-90 % виборців прийшли на вибори, і “віддали данину земляку Віктору Януковичу”.

Тож неважко припустити, що явка виборців на Донеччині 31 жовтня буде 80-90%.
XS
SM
MD
LG