Доступність посилання

ТОП новини

Українська Гельсинкська спiлка з прав людини вимагає вiд представникiв української влади не порушувати права людини й основнi свободи, не використовувати правоохороннi органи для перешкоджання проведенню акцiї сумськими студентами


У заявi цiєї органiзацiї мовиться, що Українська Гельсинкська спiлка "глибоко стурбована останнiми подiями в Сумах". Дiї правоохоронних органiв у Сумах у спiлцi розцiнюють, як "порушення права на свободу мирних зборiв i висловлення поглядiв, на свободу i особисту недоторканнiсть, право власностi".

У заявi цiєї органiзацiї мовиться, що Українська Гельсинкська спiлка "глибоко стурбована останнiми подiями в Сумах".

Дiї правоохоронних органiв у Сумах у спiлцi розцiнюють, як "порушення права на свободу мирних зборiв i висловлення поглядiв, на свободу i особисту недоторканнiсть, право власностi".

Автори заяви наголошують, що в пiшому походi студентiв "немає нiчого протизаконного, i влада, навпаки, повинна сприяти їх волевиявленню i забезпечити громадський порядок". Окремо в заявi вiдзначається мирний характер акцiї протесту студентiв, "якi не використовують i не мають намiру використовувати незаконнi дiї для досягнення своїх цiлей".

Українська Гельсинкська спiлка – це всеукраїнська асоцiацiя громадських правозахисних органiзацiй, метою якої є сприяння захисту прав людини в Україні.
XS
SM
MD
LG