Доступність посилання

ТОП новини
16 Липень 2018, Київ 06:45

Едуард Гурвіц: «Стільки неправди і стільки смертей. Хіба це випадковість?»


Петро Каландирець

Народний депутат України, член парламентського комітету з іноземних справ Едуард Гурвіц
Одеса, 7 вересня 2004 - Увага багатьох політиків в Україні і сьогодні прикута до подій у Північній Осетії. Народний депутат України, член парламентського комітету з іноземних справ Едуард Гурвіц вважає, що події у Беслані ще раз підтвердили, що людське життя для російських спецслужб і Президента Росії Володимира Путіна нічого не варте.

Член українського парламентського комітету з іноземних справ Едуард Гурвіц вважає, що «сьогодні у Росії є два пов»язаних однією кров»ю смертельних вороги: жертви її кавказької політики й автори її кавказької політики. Осліплені ненавистю один до одного, вони йдуть на будь-які, навіть антилюдські злочини і хто б з них на нинішньому етапі не брав гору, у програші залишається насамперед Росія.

І вже зрозуміло, що кількість жертв нелюдської й абсурдної російської політики Росії на Кавказі прямопропорційні ступеню безконтрольності російської влади . Ті , хто думав, що придушена парламентська опозиція, знищена вільна преса, загнаний у глухий кут великий російський бізнес, правозахисники, які знов опинилися у напівлегальному становищі, це прийнятна ціна за обіцяну Путіним безпеку, за право знову вважати себе великою державою , жорстоко прорахувалися.

Народний депутат України Едуард Гурвіц переконаний, що

"без незалежних від влади преси і бізнесу, без представленої в парламенті опозиції переглянути умови цієї відверто шахрайської угоди демократичним шляхом неможливо. І ніколи ще Росія не була так близько до прірви катастрофічного розпаду.

Звернення Путіна до нації з приводу трагедії у Беслані- це вимушений псевдодемократичний крок. Путін просив підтримки від народу, якого він навмисно позбавив правди про те, що відбувається й у Північній Осетії, і у Чечні, і на Кавказі в цілому.

Чому в кілька разів зменшувалася кількість захоплених, а потім і загиблих заручників? Чому російське керівництво ухилялося від необхідних у такій ситуації контактів з терористами, заявляючи при цьому, що вони самі не виходять на зв''язок і не пред''являють жодних вимог? Чому, так само, як і на Дубровці, російські силовики зробили все можливе, щоб жоден бойовик не потрапив у полон живим ? Чому ні Бабицький, ні Політковська так і не доїхали до Беслана, а грузинські тележурналісти були арештовані без пред''явлення обвинувачення? Чому обставини початку штурму викликають здивування фахівців і справедливий гнів родичів загиблих? Стільки неправди і стільки смертей. Хіба це випадковість ?

На Заході все це знають, але багато західних політиків побоюються завдати шкоди тому , що в пресі називають "єдиним фронтом боротьби з міжнародним тероризмом". Це омана . Слухняні Путіну ЗМІ щодня втовкмачують у голови росіян, що Аль Каїду, Талібан і міжнародний тероризм в цілому створили самі американці.

Мало хто згадає, що американські інструктори з''явилися у Афганістані лише після того, як туди були введені сотні тисяч радянських солдатів. Що палестинські терористи проходили навчання і підготовку на спеціальних базах у тому ж СРСР, правонаступником якого формально і є путінська Росія. І вона не може бути надійним партнером у боротьбі з міжнародним тероризмом, тому що талантів гебешних полковників вистачає лише на боротьбу з інакомислячими і міжнародні інтриги, начебто продаж ядерного устаткування і технологій Ірану”.

Така точка зору на події у Північній Осетії народного депутата України, екс-мера Одеси Едуарда Гурвіца.
XS
SM
MD
LG