Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 06:54

Депутати Верховної Ради України, члени фракції “Наша Україна” від Івано-Франківщини на сьогоднішній прес-конференції заявили, що володіють фактами підкупу членів виборчих дільниць області


Голова обласного передвиборчого штабу Віктора Ющенка Зиновій Шкутяк, депутат Верховної Ради Роман Ткач та Микола Круть повідомили, що у місті Івано-Франківську робляться спроби підкупу членів виборчих дільниць з тим, щоб вони із різних причин відмовилися від роботи у комісіях. Хабарі пропонують також і пенсіонерам для того, щоб вони не брали участі у виборах.

Голова обласного передвиборчого штабу Віктора Ющенка Зиновій Шкутяк, депутат Верховної Ради Роман Ткач та Микола Круть повідомили, що у місті Івано-Франківську робляться спроби підкупу членів виборчих дільниць з тим, щоб вони із різних причин відмовилися від роботи у комісіях. Хабарі пропонують також і пенсіонерам для того, щоб вони не брали участі у виборах. Парламентарі наголосили, що таким чином намагаються зірвати вибори Президента України на Івано-Франківщині.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG