Доступність посилання

ТОП новини
21 Липень 2018, Київ 01:53

Василь Базів: “ніхто не драматизує ситуації”.


Сергій Собуцький

Київ, 12 листопада 2004 - Напередодні другого туру президентських виборів атмосфера в Адміністрації президента України – робоча, “ніхто не драматизує ситуації”, сказав сьогодні на брифінгу заступник глави Адміністрації Президента Василь Базів. Він висловив упевненість, що перемога того чи іншого кандидата на пост Президента не змінить вектору розвитку України.

За словами Василя Базіва, Україна настільки міцна розбудована держава, настільки твердо заявила про це в світі, настільки чітко окреслила пріоритети свого розвитку, що особа Президента та чи інша корінним чином на розвиток України вплинути не може.

Стратегічний курс України на євроінтеграцію не зміниться після виборів, переконаний Василь Базів.

Василь Базів: “Стратегічний вибір України на євроінтеграцію – це вектор розвитку України щонайменше у першій третині 21 століття. Автор цього вибору – другий президент України Леонід Кучма. І результати президентських виборів на цю історичну стратегію не вплинуть і вплинути не можуть. Леонід Кучма і надалі працюватиме над реалізацією стратегічного вибору, який зробив він і український народ”.

Президент України Леонід Кучма, за словами Василя Базіва, готовий зустрітися з особистим представником президента США Джорджа Буша на другому турі виборів сенатором Ричардом Лугаром і обговорити всі питання, пов’язані з президентськими виборами в Україні. Василь БАЗІВ спростував інформацію про існування транзитного комп’ютерного серверу, через який інформація про хід і результати голосування від територіальних виборчих комісій надходить до Центральної виборчої комісії України.

Щодо подвійного громадянства в Україні та статусу державної мови позиція Президента України, як зазначив Василь Базів, не змінилась. Вона ґрунтується на положеннях Конституції.

Василь Базів: “Президент висловив свою позицію не далі як вчора. Він сказав, що стоїть на засадах Конституції як гарант Конституції. А в Конституції записано чітко і недвозначно, в Україні є тільки єдине українське громадянство і в Україні є тільки єдина державна мова - українська мова. Крапка”.

На запитання, чому тоді на виборах Леонід Кучма підтримує кандидата в Президенти, який виступає у цьому зв’язку з антиконституційними гаслами, Василь Базів зауважив, що (цитую) “це гасла, а не політика”.

Відповідаючи на запитання журналістів, де після виборів планує працювати сам Василь Базів, керівник Головного аналітичного управління сказав, що поки що він “про це не думає”. Однак, він також наголосив, що фахівців такого рівня, як він, не надто багато в Україні і він зможе знайти собі роботу.

За словами Базіва, він може зайнятися літературою і написати “прекрасний сатиричний роман про українську політику”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG