Доступність посилання

ТОП новини

Органи влади Донеччини заявляють про підтримку Януковича.


Сергій Гармаш

Обласна та міські ради Донеччини заявляють про підтримку Віктора Януковича. На цьому фоні шахтарі їдуть в Київ для захисту свого Президента .

У вівторок в Донецьку відбулась надзвичайна сесія обласної ради. Голова Ради Борис Колесников заявив що її скликання було обумовлене, цитую: „тисячами звернень земляків із проханням дати оцінку подіям останніх двох днів” - кінець цитати.

Питання „Про звернення депутатів облради до громадян України” було єдиним на порядку денному. Обговорюючи ситуацію в країні у зв’язку з виборами депутати перед усім дивувались мовчанню президента Кучми щодо ситуації в країні, тому крім звернення до народу, вони ухвалили також звернення до Президента, Кабміна та Верховної Ради.

Найдовші овації на цій сесії зірвав мер Донецька Олександр Лукьянченко. Від імені всіх донеччан він заявив: “Ніхто не може позбавити мільйони людей їх права обирати. І нікому ми цього не дозволимо. Донбас ніхто не ставив на коліна і нікому поставити не дано! Наш президент – Віктор Федорович Янукович!”.

141 голосом при семи які не стали голосувати, облрада ухвалила звернення до народу України. В ньому наголошується, що, цитую: „21 листопада 2004 року в Україні було обрано нового Президента. Ним став наш земляк – Віктор Федорович Янукович” –кінець цитати. В документі міститься заклик до громадян України: „ Підтримайте нового Президента Виктора Януковича! Захистимо свою перемогу!”

В той же час, виступаючи на сесії, депутат облради, керівник шахтоуправління Південнодонбасська-1 Михіайло Бугара заявив, що в разі необхідності шахтарі виїдут, цитую: „... в Київ та в інші міста, для того, щоб захистити свої законні права і підтримати нашого президента Віктора Федоровича Януковича” – кінець цитати.

І вже вчора ж в вечорі ці слова почали впроваджуватись в життя. Вночі та сьогодні вранці шахтарів масово везуть в Київ автобусами та залізницею. Донецький сайт „Остров” пише що в Київ з Донецької області планувалось вивезти 120 тисяч осіб.

В той же час в середу вранці, на фоні мітингу на підтримку Януковича позачергова сесія Донецької міської ради ухвалила звернення до Януковича. В ньому депутати повідомили Віктору Януковичу, цитую: „В обличчі всіх мешканців Донецька Ви завжди знайдете розуміння та підтримку” – кінець цитати.

Аналогічна сесія відбулась і в Макіївці. На вечір середи запланований багатотисячний мітинг на підтримку Віктора Януковича та концерт зірок російської естради.
XS
SM
MD
LG