Доступність посилання

ТОП новини
16 Серпень 2018, Київ 18:38

(13.45) Кандидат на Президента Віктор Ющенко вітає рішення Генеральної прокуратури про поновлення розслідування кримінальної справи щодо його хвороби


Віктор Ющенко вкотре висловив упевненість, що за його отруєнням стоїть чинна українська влада: “Я переконаний, що це – робота влади, переконаний. Звичайно, потрібен час для того, щоб провести це розслідування. Є багато обставин, які вже відомі. Я думаю, якщо Генеральна прокуратура чинитиме відповідно до українських законів, Україна та світ скоро довідаються, хто це зробив ”


Вчора повернувшись з Відня до Києва, де австрійські лікарі заявили, що опозиційного лідера отруїли діоксином, Ющенко сказав: “ Я думаю, що ті обставини, які сьогодні дає поліклініка, мається на увазі, про отруєння як факт – це змінює відношення до цієї справ Генеральної прокуратури. Тому я вітаю, вітаю прокуратуру з цим кроком, який вона зробила”.

Віктор Ющенко вкотре висловив упевненість, що за його отруєнням стоїть чинна українська влада: “Я переконаний, що це – робота влади, переконаний. Звичайно, потрібен час для того, щоб провести це розслідування. Є багато обставин, які вже відомі. Я думаю, якщо Генеральна прокуратура чинитиме відповідно до українських законів, Україна та світ скоро довідаються, хто це зробив”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG