Доступність посилання

ТОП новини

Одеського міського голову Руслана Боделана допитали у Генпрокуратурі України. А Організація українських патріотів мріє про єдність України.


Петро Каландирець

Одеса, 3 січня 2005 року – Про це повідомив народний депутат України, голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазин.

Міжрегіональна Організація українських патріотів, з центром у Львові, на проведеній в Одесі прес-конференції виступила з ініціативою акції, спрямованої на посилення єдності України. Народний депутат України Юрій Кармазин наголосив, що “нині вирішуються питання про висування обвинувачення і щодо інших керівників різного рівня, які закликали до сепаратизму і розколу України, вчинивши цим злочин.

У Генпрокуратурі вивчають докази. Є записи виступів, де лунають заклики щодо створення так званого Новоросійського краю”. Юрій Кармазин чекає “рішучих кроків з боку Генеральної прокуратури України”: “Подивимося, які кроки робитиме генпрокурор. На мою думку, нині він вичікує і затягує час до оголошення ЦВК прізвища нового Президента України. Чиновників мали вже давно притягнути до відповідальності, а кримінальні справи щодо вчинення державного злочину спрямувати до суду. Необхідно відсторонити від посад Руслана Боделана та інших посадових осіб”.

Юрій Кармазин повідомив і про те, що “поновлюється розслідування і за справою щодо фальсифікації результатів голосування виборів Одеського міського голови у 2002 році”. Лідер Партії захисників Вітчизни вважає, що “у цій справі наведені реальні факти фальшувань. За ними можна робити висновок”. На допит уже викликали і палкого прихильника відновлення так званої Новоросії – голову проросійської організації “Єдіноє отєчєство” Валерія Каурова.

А міжрегіональне громадське об”єднання Організація українських патріотів надіслала звернення до лідера блоку “Наша Україна” Віктора Ющенка, голови Верховної Ради Володимира Литвина, християнських конфесій України. У зверненні міститься пропозиція вшанувати День Соборності, який відзначатимуть 22 січня, освяченням приміщення Верховної Ради за участю всіх християнських конфесій.

На прес-конференції в Одесі голова Організації українських патріотів Ганна Семенюк заявила, що “найбільшою об”єднавчою для українського народу силою залишається молитва, духовність. А тому відтворити Україну з її високою культурою, мистецтвом, національними традиціями – це найголовніше завдання новообраного Президента України”.

Організація українських патріотів вже ставала ініціатором багатьох просвітницьких акцій в різних регіонах країни. Ганна Семенюк: “Цього року надії наші збуваються. Надіємося на підтримку новообраного Президента України, який 22 січня 2005 року має стати символом єднання України, символом єднання Заходу і Сходу.

Після освячення Верховної Ради сподіваємося, що українські землі назавжди залишить та нечиста сила, яка стільки зла принесла нашому талановитому і духовному народу.

Віримо і надіємося, що в особі новообраного Президента народ отримає духовного однодумця і християнина, який уже неодноразово засвідчував вірність національним традиціям”.

Голова Організації українських патріотів Ганна Семенюк висловила надію, що єдності народу сприятиме і оголошена нині акція “Різдво разом”.
XS
SM
MD
LG