Доступність посилання

23 Листопад 2017, Київ 00:57

11-го березня у Дніпропетровську з робочою поїздкою перебував голова Української Народної партії Юрій Костенко.


Геннадій Сахаров


Дніпропетровськ, 11 березня 2005 - Програма візиту Юрія Костенка до Дніпропетровська включала зустріч з обласним партійним активом УНП, зустріч з підприємцями та бізнесменами області, на якій була присутня і група донецьких підприємців, пресконференцію і виступ у ефірі обласного телебачення.

Без сумніву візит Юрія Костенка був пов’язаний з розбудовою і зміцненням партійних структур Української Народної партії та підготовкою до майбутніх виборів. І у промові перед підприємцями і у бесіді з кореспондентом Радіо Свобода Юрій Костенко говорив про вибори:

“Процес формування нового обличчя влади це не лише призначення виконавчої влади Президентом але це і якість сільських, селищних, районних, міських і обласних рад, які безпосередньо буде формувати сам виборець. 2006-й рік і стане свого роду перевіркою на нову якість української влади і, з іншого боку, на здатність українського громадянина обирати саме таку владу, яка буде відстоювати і слугувати його інтересам, а не своїй кишені чи кишеням своїх родичів як страждала саме цим недоліком попередня влада. Так що процес набуття нової якості українською владою це не одноразове рішення Президента, це спільна робота українського виборця з Президентом Ющенком.”

У розмові Юрія Костенка з підприємцями були заторкнуті загальні питання розвитку української економіки, інвестиційної політики, проблеми удосконалення законодавства про підприємництво, ліквідації корупції, хабарництва і перешкод роботі підприємців, зміни пріоритетів від дотування великих підприємств важкої промисловості до підтримки малого і середнього підприємництва та розвитку високих і інформаційних технологій. Особливий наголос був зроблений на адаптації національної економіки до світових стандартів та збереженні національних виробників і банківської системи в умовах світової конкуренції. Йшлося і про необхідність полегшення податкового тягаря у галузі підприємництва. Юрій Костенко, сказавши, що підтримка підприємців багато у чому зумовила перемогу помаранчової революції, закликав підприємців до активної участі у політичному житті держави, участі у формуванні місцевої влади та безпосереднього входження у владу.

Говорячи про утворення партії “Народний Союз Наша Україна”, Юрій Костенко зазначив, що невірно трактувати цю партію як єдину партію Віктора Ющенка.

“Всі партії, що увійшли до блоку “Сила Народу”, підтримують Віктора Ющенка і будуть на його боці на виборах” – зазначив Юрій Костенко.

Він трактує утворення “Народного Союзу” як подальше політичне структурування українського суспільства і не бачить проблем у існуванні низки партій політичного спектру, які підтримують Віктора Ющенка.

І, нарешті, про ситуацію навколо посади голови Дніпропетровської обласної адміністрації: “Це перші ознаки того, що влада в Україні стає демократичнішою. Якщо кадрове призначення не сприймається виборцями, то тоді переглядає свою позицію Президент і ті політичні сили, які рекомендували на цю посаду уже колишнього голову обласної адміністрації. Так що у цьому сенсі якраз гарна ознака того, що зміни в Україні відбуваються. Розглядаються, як завжди, багато кандидатур, а кого буде призначено, тим більше після відставки щойно призначеного голови адміністрації, я думаю, що це питання все таки буде вирішувати Віктор Андрійович Ющенко. Він буде слухати всіх, але остаточний вибір буде робити самостійно.” – зазначив голова Української Народної партії Юрій Костенко.
XS
SM
MD
LG